KONST / Litografier / Litografi 14908039

nr 1490 8039

Sven Ljungberg

(1913-2010), Sverige

Litografi, Läsande man. Signerad, numrerad 44/60. Bildmått: 35 cm, yttermått inklusive ram: 51x39 cm

Utrop:

300 kr

måndag 19 september 2022
kl 20:57:21

Sven Ljungberg

Läs mer om Sven Ljungberg